ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו”ל מעניק לנוסעים כיסוי ביטוחי עבור אירועים רפואיים שאירעו בזמן שהייה בחו”ל או במקרים של אובדן או גניבת מטען. הזדקקות לשירותים רפואיים בחו”ל, כמו ההתמודדות עם מקרה של מטען שניזוק או אבד, עלולים להגיע לעלויות של עשרות ואף מאות אלפי דולרים. מכאן חשיבותו הגדולה של ביטוח הנסיעות לחו”ל, המעניק כיסוי ביטוחי למקרים אלה ומאפשר נסיעה ושהייה בחו”ל בראש שקט.

כל מה שרציתם לדעת - שאלות ותשובות

הפוליסה כוללת כיסויים והרחבות שונות.

בבסיס הפוליסה הכיסוי נותן מענה להוצאות רפואיות, תרופות, הטסת מלווה למקום אשפוזו של המבוטח בחו”ל, הטסה רפואית לישראל, טיפול חירום בשיניים, הארכת שהות בחו”ל מעבר לתקופת הביטוח בעקבות מקרה ביטוח, כיסוי להיריון שאובחן לראשונה בחו”ל (עד לשבוע 12), חבות לצד שלישי ואיתור וחילוץ. ניתן לרכוש תמורת פרמיה נוספת הרחבות לביטוח עבור סקי(ניתן לרכוש רק לימים בהם עושים סקי), ביטוח תרמילאים, ביטוח לאנשי עסקים, ביטוח לבעלי בעיה רפואית, ביטוח ספורט אקסטרים, ביטוח לנשים בהריון וביטוח לסטודנטים. טלפוניים ניידים, מצלמות, הרחבה לביטול או קיצור נסיעה.

פוליסה מאפשרת לך לבטח את הוצאותיך עבור הנסיעה לחו”ל (כרטיס טיסה / שייט / חבילת נופש / שירותי תיירות) למקרה בו תחליט לבטל את הנסיעה.
תאריך תחילת הביטוח לא יעלה על 365 ימים לפני מועד הנסיעה.
הפוליסה מכסה ביטול שבוצע על-ידך בלבד, במהלך תקופת הביטוח המוגדרת בפוליסה ובכפוף לביטול כרטיס הטיסה הראשון מישראל לחו”ל. הפוליסה לא מכסה מקרים של החזר הוצאות רפואיות המכוסים במסגרת פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל.

ביטוח ביטול נסיעה לחו”ל על-ידי המבוטח מיועד ללקוח הרוכש לפחות 15 ימים מראש כרטיסי טיסה או שירותי תיירות נוספים מישראל לחו”ל, ומעוניין לבטח את הוצאותיו למקרה בו יחליט לבטל את הנסיעה.

בעת רכישת פוליסת נסיעות לחו”ל חשוב להתאים את הפוליסה לסוג הנסיעה המתוכננת כך שהיא תכסה את מרבית הפעילויות המתוכננות. את הפוליסה ניתן לרכוש החל משנה טרם הנסיעה ומומלץ לבצע אותה במועד המוקדם ביותר האפשרי וזאת כדי שבמידה ותאלצו לבטל את הטיסה כתוצאה מאירוע לא צפוי, תקבלו על כך פיצוי מחברת הביטוח. יש לתת הצהרת בריאות מדויקת על לקבל כיסוי מרבי לנסיעה. 

רוצים לשמוע עוד? אולי בנושא אחר?

אולי יעניין אותך:

סייבר 2022 – סיכום שנה

למגזין הסייבר המגזין מוגש מטעם הראל חברה לביטוח. המגזין אינו למטרת שיווק אלא לצריכת מידע. בשנים האחרונות אנו רואים גדילה מסחררת בכמות הסטארט-אפים והטכנולוגיות החדשניות

קראו עוד »

המדריך לעובד בחל”ת

מה מבדיל חופשה ללא תשלום מחופשה רגילה? במהלך החל”ת יחסי עובד-מעסיק ממשיכים להתקיים, אך ללא שכר וזכויות אחרות הנלוות לשכר כמו הפרשה לקרן פנסיה וקרן

קראו עוד »

או

השאירו פרטים לקבלת שירות

בדיקת כפל ביטוחי ומעבר על תיק הביטוח

שימו לב, במידה ואינכם לקוחות המשרד, מעבר על תיק הביטוח עלול לכרוח בתשלום.

ישי-סלונים דואגת לשקט הנפשי שלך

מעבר מקצועי לבדיקת כפילויות, הוזלת הפרמיה והרחבות בתנאים.

זה רק ללקוחות? עכשיו, ולזמן מוגבל בלבד – לא!
אנו מציעים לכם שירות אישי מקצועי מקיף – בואו לבדוק על אילו ביטוחים אתם משלמים פעמיים, איפה תוכלו לשלם פחות, איפה נוכל לתת יותר כיסויים וכמובן להשלים חוסרים משמעותיים.

בדיקת כפל ביטוחי ומעבר על תיק הביטוח

איזה כיף שעצרת לביקור.
מלאו את הפרטים למטה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

ישי-סלונים דואגת לשקט הנפשי שלך.

הידיעיון של ישי-סלונים

הירשמו וקבלו עדכונים וטיפים חשובים ומעניינים בנושאי ביטוח ופיננסים. תוכלו להסיר את עצמכם מהרשימה בכל עת.

Skip to content