ניהול השקעות

תיק השקעות מנוהל הוא הפתרון הנוח והמקצועי  לניהול נכסיך הנזילים. משמעותו העברת החלטות ההשקעה לידי גוף מקצועי המקבל את החלטותיו באמצעות כלים מקצועיים שונים. פעילות ניהול התיק מתמקדת בניהול חשבון ההשקעות עבור הלקוח בהתאמה אישית ובהתאם לצרכיו.

כל מה שרציתם לדעת - שאלות ותשובות

שירות ניהול תיקי השקעות נועד הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור חברות וארגונים כחלופה לאפיקי השקעה קיימים אחרים, כדוגמת תכניות החיסכון והפיקדונות בבנקים, המניבים בשנים האחרונות ריביות אפסיות.

באופן כללי מדובר בהשקעה לטווח בינוני-ארוך. כדי להבין מה תקופת ההשקעה המתאימה לך, עליך לשאול את עצמך האם בקרוב יהיה לך צורך בסכום כסף משמעותי. אם לא, ניהול תיק השקעות זאת אפשרות מצוינת עבורך לניהול כספיך.

על אף שמדיניות ההשקעות הינה אישית ומותאמת לצרכיו של כל לקוח – יש לתת את הדעת לשלושה עקרונות מרכזיים:

  • על ניהול התיק להתבצע בראייה תהליכית ארוכת טווח, המתמקדת באיתור הזדמנויות השקעה אטרקטיביות והחזקתן באופן רצוף עד למיצוי הפוטנציאל שלהן, תוך החרגת התנודתיות קצרת הטווח המאפיינת את השווקים.
  • פיזור השקעות רחב מאפשר להקטין את הסיכון והתלות בתנודתיות של סקטורים מסויימים, ומרחיבה את מגוון אפשרויות ההשקעה.

התמקדות בחברות יציבות ותזרימיות, בעלות סחירות גבוהה, מאפשרת להקטין את הסיכון הטמון בהשקעות בחברות כאמור, ומגדילה את מידת הנזילות של התיק.

מתכנן פיננסי בכיר ייפגש איתך ויתאים לך מסלולי השקעה באופן אישי, וזאת לאחר שלמד עליך, על שאיפותיך, ציפיותיך מתיק ההשקעות והמטרות שלשמן מיועדת ההשקעה. באופן זה הוא יוכל להתאים לך את מסלול ההשקעה והרכב ההשקעות הנכונים ביותר עבורך

על מנת לקבוע את רמת הסיכון בתיק, יש לקיים פגישה עם מתכנן פיננסי בכיר שיעבור על כל הנכסים הפיננסיים בצורה מעמיקה ויסודית כולל מילוי שאלון מפורט.

לאחר ניתוח הנכסים, המעבר היסודי ושקלול הנתונים, תחליטו יחד, איזו רמת סיכון הכי נכונה לך

פשוט מאוד, אתה פותח בבנק שלך שאתה מכיר ורגיל אליו, חשבון לני”ע בנוסף לחשבון העו”ש שלך.
חשבון לני”ע מאפשר לנו להשקיע ולנהל את כספך בהתאם לפרופיל שהגדרנו יחד.
כל זאת לאחר שקיבלנו ממך יפוי כוח לביצוע פעולות של קנייה ומכירה. כלומר מרגע זה אנחנו מנהלים את תיק ההשקעות שלך, בבנק שלך ובשקיפות מלאה.

רוצים לשמוע עוד? אולי בנושא אחר?

אולי יעניין אותך:

סייבר 2022 – סיכום שנה

למגזין הסייבר המגזין מוגש מטעם הראל חברה לביטוח. המגזין אינו למטרת שיווק אלא לצריכת מידע. בשנים האחרונות אנו רואים גדילה מסחררת בכמות הסטארט-אפים והטכנולוגיות החדשניות

קראו עוד »

המדריך לעובד בחל”ת

מה מבדיל חופשה ללא תשלום מחופשה רגילה? במהלך החל”ת יחסי עובד-מעסיק ממשיכים להתקיים, אך ללא שכר וזכויות אחרות הנלוות לשכר כמו הפרשה לקרן פנסיה וקרן

קראו עוד »

או

השאירו פרטים לקבלת שירות

בדיקת כפל ביטוחי ומעבר על תיק הביטוח

שימו לב, במידה ואינכם לקוחות המשרד, מעבר על תיק הביטוח עלול לכרוח בתשלום.

ישי-סלונים דואגת לשקט הנפשי שלך

מעבר מקצועי לבדיקת כפילויות, הוזלת הפרמיה והרחבות בתנאים.

זה רק ללקוחות? עכשיו, ולזמן מוגבל בלבד – לא!
אנו מציעים לכם שירות אישי מקצועי מקיף – בואו לבדוק על אילו ביטוחים אתם משלמים פעמיים, איפה תוכלו לשלם פחות, איפה נוכל לתת יותר כיסויים וכמובן להשלים חוסרים משמעותיים.

בדיקת כפל ביטוחי ומעבר על תיק הביטוח

איזה כיף שעצרת לביקור.
מלאו את הפרטים למטה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

ישי-סלונים דואגת לשקט הנפשי שלך.

הידיעיון של ישי-סלונים

הירשמו וקבלו עדכונים וטיפים חשובים ומעניינים בנושאי ביטוח ופיננסים. תוכלו להסיר את עצמכם מהרשימה בכל עת.

Skip to content