עשרת הדיברות לקניית ביטוח

  1. סוכן ביטוח בוחרים פנים אל פנים!
  2. ניסיון וותק- בדקו את תחומי הפעילות והוותק של סוכן הביטוח. האם מתמחה בסוג הביטוח שאתם צריכים? האם מבטח לקוחות בביטוח המסוים והתנסה בתביעות מסוג זה? כמו שבבריאות אנו לא מהמרים על מנתח מתמחה, כך גם בביטוח- הוותק, הניסיון והידע מהותיים!
  3. מול איזה חברות ביטוח הסוכן שלכם עובד? – סוכן שעובד עם מגוון חברות ביטוח גמיש יותר בהצעות המחיר ובמתן מחיר אטרקטיבי יותר. יתר על כן המגוון מאפשר את היכולת להתאים את המוצר לצרכיו האישיים של המבוטח. לחברות ביטוח שונות יש תנאי קבלה שונים ומפרט שונה לפוליסות והמגוון נותן אלטרנטיבה והסוכן לא יאלץ להתפשר בפרמיה ובכיסוי שמתאים לכם פחות.
  4. אל תהססו לבקש לקוחות ממליצים מהסוכן הפוטנציאלי. בקשו רשות לדבר עם לקוחות ותיקים ומרוצים, כאלו שכבר ביצעו תביעות מול חברות הביטוח וקיבלו ממנו שירות.
  5. לכו עם תחושת הבטן שלכם – אם זה מרגיש לכם נכון, יש לכם כימיה חזקה עם הסוכן הפוטנציאלי, אתם מרגישים טוב עם הבחירה בו – כנראה שתחושת הבטן שלכם לא מטעה אתכם ומדובר בסוכן אחראי ואמין.
  6. חשוב לקנות ביטוח שמתאים לי – אנו רוצים לשמור ולהגן על הדברים היקרים ללבנו, על בריאותנו ועל רכושנו. אחת הדרכים לעשות זאת היא לקנות ביטוח, כדי להתמודד עם קטסטרופות כמו מחלה קשה או תאונה. ביטוח המותאם לצרכים שלכם יאפשר לכם להתמודד עם אירועים דרמטיים מסוג זה. הביטוח יוריד מכתפיכם את הנטל הכספי שכרוך בהם ויקנה לכם שקט נפשי לאורך זמן.
  7. שקלו עבור אלו סיכונים כדאי לרכוש ביטוח. זכרו – לא קונים ביטוח בגלל המחיר! קונים ביטוח כדי שברגע האמת יקנה לנו שקט נפשי וכלכלי. זכרו טעמו המתוק של המחיר הזול נמוג הרבה לפני טעמה המר של איכות שירות ירודה ואי תשלום תביעה.
  8. הכירו את תנאי הפוליסה שלכם.
  9. בעת הגשת תביעה, היצמדו לסדר הפעולות המוגדר על-ידי חברת הביטוח.
  10. היעזרו בסוכן הביטוח ובחנו אחת לתקופה האם יש מקום לבצע שינויים ועדכונים בכיסויים הביטוחיים.

רוצים לשמוע עוד? תיכף נחזור אליכם

אולי יעניין אותך:

סייבר 2022 – סיכום שנה

למגזין הסייבר המגזין מוגש מטעם הראל חברה לביטוח. המגזין אינו למטרת שיווק אלא לצריכת מידע. בשנים האחרונות אנו רואים גדילה מסחררת בכמות הסטארט-אפים והטכנולוגיות החדשניות

קראו עוד »

המדריך לעובד בחל”ת

מה מבדיל חופשה ללא תשלום מחופשה רגילה? במהלך החל”ת יחסי עובד-מעסיק ממשיכים להתקיים, אך ללא שכר וזכויות אחרות הנלוות לשכר כמו הפרשה לקרן פנסיה וקרן

קראו עוד »

או

השאירו פרטים לקבלת שירות

בדיקת כפל ביטוחי ומעבר על תיק הביטוח

שימו לב, במידה ואינכם לקוחות המשרד, מעבר על תיק הביטוח עלול לכרוח בתשלום.

ישי-סלונים דואגת לשקט הנפשי שלך

מעבר מקצועי לבדיקת כפילויות, הוזלת הפרמיה והרחבות בתנאים.

זה רק ללקוחות? עכשיו, ולזמן מוגבל בלבד – לא!
אנו מציעים לכם שירות אישי מקצועי מקיף – בואו לבדוק על אילו ביטוחים אתם משלמים פעמיים, איפה תוכלו לשלם פחות, איפה נוכל לתת יותר כיסויים וכמובן להשלים חוסרים משמעותיים.

בדיקת כפל ביטוחי ומעבר על תיק הביטוח

איזה כיף שעצרת לביקור.
מלאו את הפרטים למטה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

ישי-סלונים דואגת לשקט הנפשי שלך.

הידיעיון של ישי-סלונים

הירשמו וקבלו עדכונים וטיפים חשובים ומעניינים בנושאי ביטוח ופיננסים. תוכלו להסיר את עצמכם מהרשימה בכל עת.

Skip to content